Kinetic

Kinetic optimizon hapësirën e punës duke përmbushur kërkesat individuale të çdo punonjësi. Veçanërisht e krijuar për të siguruar zyrën moderne me fleksibilitet maksimal. Imagjinoni jo vetëm një zyrë, por qindra mundësi në një linjë produktesh, për të arritur produktivitetin maksimal të punës. Hapësira e krijuar nga Kinetic  është në të njëjtën kohë dinamike dhe tërësisht ergonomike.

Categories: ,

Specifications

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kinetic”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wishlist

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

Added to wishlist!