Meeting

Linjat perfekte dhe format moderne, lehtësojnë bashkëpunimin dhe kontaktin vizual duke e bere kete koleksion ti përgjigjet plotësisht nevojave të ndryshme të mobilimit të një dhome ku mund të takoheni me ekipin tuaj, klientët ose thjesht vizitorët.

Categories: ,

Specifications

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Meeting”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wishlist

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

Added to wishlist!