Kolltuqe

Një koleksion mobiljesh të veshura me elegance për zonat e pritjes, divan dhe kolltuqe, të dizajnuara për ata që e duan linjat e pastra dhe minimaliste. Veshja me lekure mundeson  kombinime të sofistikuara që e bëjnë këtë koleksion ideal për çdo mjedis.

Categories: ,

Specifications

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolltuqe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wishlist

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

Added to wishlist!